› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Jako pierwsi zatańczyli poloneza w Elblągu. Studniówka ZSEiO (video)

› bieżące ponad rok temu    5.01.2013
Bartosz Ponichtera
komentarzy 15 ocen 78 / 100%
A A A
 fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Pierwsza studniówka w Elblągu już za nami. Tym razem sezon bali przedmaturalnych rozpoczęli uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, czyli starego „Ekonomika” i V LO. Przy pięknym anturażu na hali MOS-u przy ul. Kościuszki, uczniowie i osoby towarzyszące bawiły się do białego rana.

Zgodnie z tradycją uroczystość rozpoczęła się od słów dyrektora Jerzego Kawieckiego, który podkreślał, że ten bal będzie wyjątkowy ze względu na połączenie dwóch szkół, które nastąpiło 1 września ubiegłego roku. Dyrektor podziękował uczniom za ich pracę oraz wzniósł toast za powodzenie podczas egzaminów dojrzałości.

Bal zainaugurowali uczniowie odtańczeniem poloneza, za przygotowanie którego odpowiadała pani Wioletta Dorociak, wychowawczyni klasy III a. Poza nią trzeba wyróżnić wychowawców: Ewelinę Skoczylas (klasa III b), Jacka Tomczaka (klasa III c), Agnieszkę Hauer (klasa IV a), Kamilę Gibas oraz Barbarę Woźnicką (klasa IV b), Grzegorza Witkowskiego (klasy IV c) oraz Małgorzatę Szewczyk (klasa IV d).

- Studniówka jest jedynym dniem, kiedy nie powinno mówić się o maturze – stwierdził żartobliwie dyrektor ZSEiO. – Przysłowiowe 100 dni, będzie czasem ciężkiej pracy, zarówno uczniów, jak i nauczycieli - dodaje Jerzy Kawiecki. - Oczywiście teraz, kiedy połączyły się dwie szkoły, liczę, że zabawa będzie jeszcze lepsza, choć wcześniejsze studniówki też były świetne. Wszystkim maturzystom życzę, abyśmy spotkali się w czerwcu i świętowali wspólny sukces na balu absolwentów.

Pani Małgorzata Szewczyk, wychowawczyni jednej z klas maturalnych, twierdzi, że uczniowie muszą jeszcze wytężyć umysły przed maturą. Swoją klasę wspomina dobrze. – Moja klasa jest specyficzna, ale bardzo lubię pracować z młodzieżą i życzę im spełnienia w dalszym życiu, bo maturę oczywiście zdadzą wszyscy – twierdzi wychowawczyni klasy IV d.

Co o swojej przyszłości myślą sami uczniowie? To pytanie zadawaliśmy im podczas wczorajszej zabawy.
- Nie mam jeszcze sprecyzowanych planów, ale myślę o fizjoterapii lub turystyce – odpowiada Adrianna. – Na razie przygotowania do matury są spokojne, ale wiem, że trzeba będzie wziąć się do pracy - przyznaje maturzystka. – Ja mam takie postanowienie noworoczne – wtrąca Basia, koleżanka Adrianny. – Chyba wybiorę biotechnologię, ale teraz najważniejsza jest dobra zabawa, o przyszłości pomyślę jutro – dodaje z uśmiechem.

Zabawę prowadził zespół Mejk oraz zaproszony DJ, którzy zachęcali wszystkich obecnych do wspólnego świętowania, a o północy uroczyście rozkrojono wielki tort. Ogłoszone zostały wyniki na Miss i Mistera Studniówki, a także w kategoriach: Belfer Roku, Żartowniś Roku, Żyleta Roku, Bratnia Dusza oraz Riposta Roku.

Zabawa trwała do białego rana – taką mamy nadzieję, bo redakcja elblag.net wytrzymała do wczesnych godzin sobotniej już nocy. Maturzystom życzymy powodzenia i połamania piór! Tymczasem wszystkich zapraszamy do obejrzenia zdjęć i relacji filmowej z piątkowej studniówki.

Video już jest, zapraszamy do obejrzenia! :)

ps. niespodzianka dla balowiczów - wszystkie zdjęcia z imprezy do pobrania tutaj (redakcja wyraża zgodę na pobranie i wydruk / wywołanie zdjęć).

+ 78 głosów: 78 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (15)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ZSM!!!
ponad rok temu ocena: 0%  15
a w TM 19 stycznia bibka roku
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Majkaaa
ponad rok temu ocena: 25%  14
co sądzicie o polonezie?
odpowiedz oceń komentarz 1 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hejt
ponad rok temu ocena: 80% 13
kibel
~ Pamcia
ponad rok temu ocena: 80%  12
Bartek i Konrad z elblag.net to Królowie Parkietu! :) ;)
odpowiedz oceń komentarz 8 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kolegaikoleżanka
ponad rok temu ocena: 60% 11
Hehe, a jednak warto oglądać do końca :P
~ oczekujący
ponad rok temu ocena: 20%  10
"WŁAŚNIE WRZUCAMY FILM. JESZCZE DZIŚ ZAMIEŚCIMY GO W ARTYKULE. OBESRWUJECIE NAS !!!" Obesrwujemy Was :P długie to dzisiaj
odpowiedz oceń komentarz 1 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ osom
ponad rok temu ocena: 67% 9
no jest już przecież :P
~ Red.
ponad rok temu ocena: 71% 8
Jeszcze jeden film będzie.
~ MANA
ponad rok temu ocena: 33%  7
IV LO W PIATEK 11 STYCZNIA!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a ktoś
ponad rok temu ocena: 0% 6
NAJLEPSZA STUDNIÓWKA ! :DD
~ Zosia K
ponad rok temu ocena: 75%  5
poco kupowac plyty ze studniowki, jak mozna u was wszystko obejzec, super zdjecia! czekamy na wideo!!!
odpowiedz oceń komentarz 6 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bogdan
ponad rok temu ocena: 85% 4
Zosiu właśnie uploadujemy ponad 30 minutowy film z Waszej zabawy. Będzie dostępny w rozdzielczości HD - jeśli chcecie go pobrać i nagrać na płytkę wystarczy, że ściągniecie program: YTD Video Downloader (wpiszcię tę frazę w google) i po instalacji programu wkleicie w program link z naszym wideo- na podstawowych ustawieniach program pobiera maksymalną dostępną na YT jakość filmiku, czyli studniówkę w HD :) Bawiliśmy się razem z Wami składając to wideo :) - Jeśli nie- zapraszamy do naszej redakcji, nagramy wam płytki z wywiadami i balem.
oceń komentarz 11 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wiola
ponad rok temu ocena: 67%  3
lubię Was za : szybką relację i informację , że a to wrzucacie zdjęcia, a teraz wiem , że jeszcze będzie film. czekam. a studniówka była na 100 , super.
odpowiedz oceń komentarz 8 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czarny
ponad rok temu ocena: 69%  2
z............e zdjęcia, i świetnie że taki szybki upload!
odpowiedz oceń komentarz 11 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ eijk
ponad rok temu ocena: 63%  1
Szybsze i wygodniejsze przeglądanie tak dużej galerii tutaj http://foto.elblag.net/galerie...
odpowiedz oceń komentarz 10 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.