› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Studniówka III LO: Eksluzywnie i na bogato. Zobacz zdjęcia i film

› bieżące ponad rok temu    13.01.2013
Bartosz Ponichtera
komentarzy 17 ocen 41 / 90%
A A A
 fot. Rafał Kadłubowski

Jeżeli wszysycy tegoroczni maturzyści bawią się na studniówkach, to w tym gronie nie mogło zabraknąć III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. Wczoraj (12 stycznia) uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi uczestniczyli w balu przedmaturalnym, który zorganizowano w Hotelu Elbląg.

Uroczystość zainguraowano przepięknym wykonaniem poloneza, tańczący uczniowie ubrani byli w staropolskie stroje - panowie w mundurach, panie w białych sukniach. Tego typu polonez to już studniówkowa tradycja, kultywowana od lat na balach III LO. Po oficjalnej wersji zaproszono wszystkich obecnych do wspólnego poloneza.

Dyrektor szkoły, Jan Zaborowski, nie ukrywał zadowolenia, że to właśnie w konwencji hotelowej zorganizowano tegoroczną imprezę: - Po sześciu latach przerwy po raz kolejny ten wielki bal odbywa się w eksluzywnym miejscu, na czym bardzo mi zależało - przyznaje dyrektor. - Nawiązując do matury, to uczniowie mają wyznaczone cele: zdać maturę, dostać się na dobrą uczelnię, zgodną ze swoimi marzeniami i upodobaniami - zakończył Jan Zaborowski.

Po zakończeniu oficjalnych uroczystości, do wspólnej zabawy na parkiecie wszystkich zgromadzonych namawiał didżej, który był animatorem balu do białego rana.

Wszystkim maturzystom życzymy powodzenia i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Obecnie trwa składanie materiału filmowego z balu. Zapraszamy wkrótce do jego obejrzenia na elblag.net.

+ 37 głosów: 41 (90%) 4 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (17)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ golden
ponad rok temu ocena: 0%  17
Droga Ago,pisząc o ochamstwie i obrażaniu ludzi,miałam na myśli "maturzystę",co z resztą podkreśliłam.Pozostała część komentarza również nie dotyczyła Twojego wpisu.
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aga
ponad rok temu ocena: 50%  16
Co do profesjonalizmu to nie chodzi mi tu o montaż, sprzęt itp. bo wszystko mi się podoba, tylko o to jąkanie dziennikarza (nie chcę, żeby to było źle odebrane), a raczej o tą niezręczną ciszę podczas wywiadów. Panie Bartku byłam wiele razy w redakcji elblag.net i powiem po raz kolejny to co tworzycie jest super i chwała Wam za to. Tak to jest, powiesz wiele pozytywów, raz coś skomentujesz inaczej to i tak zapamietają to gorsze. Pozdrawiam
odpowiedz oceń komentarz 2 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aga
ponad rok temu ocena: 50%  15
Uważam, że nikogo nie obraziłam, wyraziłam tylko swoje zdanie, miałam okazję poznać innych dziennikarzy tego portalu i nie mam nic do zarzucenia. Czy w tym kraju jak wyrazisz swoją szczerą opinię to od razu jest to kojarzone z krytyką? Uważam, że te filmy to super pomysł, jeszcze nikt na to wcześniej w tym mieście nie wpadł, ogólnie jest pod wrażeniem portalu elblag.net, w końcu coś porządnego. Nie znam osobiśie dziennikarza, oceniam tylko te materiały video, i chodzi mi to głównie o fragmenty rozmów z nauczycielami, o to, że te rozmowy się nie kleiły. Nie uważam, że obrażam kogokolwiek i moje wypowiedzi sa chamskie. Życzę powodzenia i tyle ode mnie, nie miałam zamiaru nikogo urazić. Po drugie uważam drogi goldenie, że to, że jeden "maturzysta" jest chamski i nie potrafi się zachować i nie ma za grosz szacunku to nie znaczy, że każdy w tej szkole taki jest. Żyjemy w takich czasach, że chyba każdy wie, że pchanie wszystkich do jednego wora nie jest odpowiednie.
odpowiedz oceń komentarz 2 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czwarte górą
ponad rok temu ocena: 60%  14
nie mogą sami na siebie patrzeć ;)))))))
odpowiedz oceń komentarz 3 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ golden
ponad rok temu ocena: 60%  13
III LO jest postrzegane jako "elitarne",ale to komentarze pokazują,zę jest wręcz przeciwnie.Obrażanie ludzi i chamstwo,zwłaszcza ze strony "maturzysty",krytykowanie zdjęć.Przecież to nie był fotograf na zlecenie,któremu uczniowie płacili.Powinniście być zadowoleni,że macie mozliwość sciągnąć sobie zdjęcia i filmik za darmo.Proponuję redakcji elblag.net,żeby w przyszłym roku po prostu odpuściła sobie wizytę na studniówce w III LO.
odpowiedz oceń komentarz 6 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bartek Ponichtera
ponad rok temu ocena: 67%  12
Primo: Wiele zależy od osoby udzielającej wywiadu i panującej atmosfery. Secundo: To jest materiał dla uczniów. Tertio: Co do profesjonalizmu, to lepiej pozostawię to bez komentarza. Jeżeli chce Pani o tym porozmawiać, to zapraszam do naszej redakcji :)
odpowiedz oceń komentarz 4 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aga
ponad rok temu ocena: 9%  11
Nie wiem czemu mój wcześniejszy komentarz nie został opublikowany. Co do filmu to podejrzewam, że nasz dyrektor nie chciał doprowadzić do na kompromitacji uczniów, którzy pod koniec imprezy byli w nieodpowiednim stanie jak to przystało imprezę szkolną, w sumie to nawet nie ma co żałować. Profesjonalizm dziennikarza, który przeprowadzał wywiad, absolutnie nie powalał, może z uczniami potrafił znaleźć wspólny język, ale podczas rozmów z nauczycielami, dyrekcją, dał ciała. To moja opinia, chłopak jest młody, może dopiero zaczyna, życzę powodzenia, ale mnie osobiście nie powalił, jescze jak spiewał w niektórych tych filmikach...
odpowiedz oceń komentarz 1 10
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hiszpan
ponad rok temu ocena: 67% 10
A ty jesteś pewnie tak stara, że służyłaś w wehrmachcie!
~ maturzystka
ponad rok temu ocena: 0%  9
Studniówka zależy od osób, które na niej są. Wiadomo,ze muzyka to podstawa, dlatego sami ją później daliśmy DJ. Jedzenie jak jedzenie - kto przywiązuje do tego wagę? Studniówkę uważam za udaną, mimo iż materiał z niej jest okrojony, a inni uważają nas za szlachtę - w negatywnym tego słowa znaczeniu. Rocznik 94 w III LO jest wyjątkowo nieliczny, dlatego szukana była mniejsza sala. Nie uważam,że "burżuazja" to obraza, wręcz przeciwnie ;) Szkoda,że dyrekcja trzyma wszystko na tak bardzo grubej i solidnej smyczy. Nie rozumiem dlaczego uczniowie mają tak mało do powiedzenia. Byle do maja! :)
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aga
ponad rok temu ocena: 33%  8
Nie rozumiem, o co chodziło naszemu "zarządowi" te hasła "ekskluzywnie i na bogato" trochę dziwne, dyrektor był od początku przeciwny organizacji studniówki w hotelu. Było bardzo słabo, jedzenie, beznadziejne, DJ okropny, gdyby nie alkohol i ludzie to można byłoby zasnąć,
odpowiedz oceń komentarz 2 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gosc
ponad rok temu ocena: 40%  7
Studniówka super ale fotograf jakieś słabe zdjęcia po robił szkoda że się nie postarał bardziej
odpowiedz oceń komentarz 2 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ maturzysta
ponad rok temu ocena: 25% 6
nic dziwnego, skoro zdjecia robił jakiś cham bez szkoły
~ eijk
ponad rok temu ocena: 67% 5
III LO jako jedyne nie chciało zdjęć z trwania imprezy, tylko z początku / części oficjalnej...
~ aga
ponad rok temu ocena: 33%  4
a gdzie film ze studniówki?
odpowiedz oceń komentarz 1 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bogdan
ponad rok temu ocena: 71% 3
Film będzie jutro, ale nie nastawiajcie się na wypasiony materiał jak w przypadku innych studniówek- wasz zarząd pozwolił nam na przebywanie na waszej imprezie jedynie nieco ponad godzinę.
~ maturzysta
ponad rok temu ocena: 0% 2
racja, po co wpuszczać bydło na salony
oceń komentarz 0 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bogdan
ponad rok temu ocena: 78% 1
@maturzysta: słabszej prowokacji jeszcze nie widziałem ;)
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.