› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Studniówka ZSM w Elblągu: Gangi, Al Capone, czyli wielkie show (video)

› bieżące ponad rok temu    21.01.2013
Bartosz Ponichtera
komentarzy 1 ocen 17 / 94%
A A A
 fot. Witold Sutkowy

Podczas studniówki ZSM w Elblągu mieliśmy okazję poznać lokalny oddział młodej mafii, przeprowadziliśmy również wywiad z samą legendą światka przestępczego, był wśród uczniów - Al Capone. Naturalnie, nie zapomnieliśmy porozmawiać o sprawach przyziemnych - wspomnienia ze szkoły, przygotowania do matury, wrażenia ze studniówki.

W szampańskich nastrojach uczniowie opowiedzieli nam o przygotowaniach do matury: - Już zacząłem sie uczyć - stwierdził Antek - Na razie idzie powoli, ale do przodu. Może tak 32 procenty będą. - U mnie jest troszkę lepiej, staram się utrzymać na poziomie 60-70 procent. - przyznał Mateusz.

Przyszli maturzyści wspomnieli o studniówkowej zabawie: - Impreza jest super, niczego nie brakuje - powiedział Mateusz - Wystrój sali jest genialny, naprawdę organizatorzy się postarali. - podsumował. - Jak wszedłem mówię: "O! Taka stypka będzie", ale balet się zaczął, wszystko jest fajnie. - dodał Antek.

"Młode Wilki" - szkolna "gansterka" ZSM - zdradzili, że ich największym mafijnym sukcesem jest nadchodzący koniec edukacji w "Mechaniku": - Matura będzie zdana nawet na 110 procent - zdradził Gracjan - Jesteśmy gotowi i zwraci. 

Jakie plany po maturze mają uczniowie? - Ja chcę zostać gwiazdą rocka - zwierzył się Gracjan - Jestem w trakcie nagrywania płyty. - Ja wyjadę za granicę - powiedział jeden z "Młodych Wilków" - W Polsce nie ma przyszłości. 

 Wszystkie wywiady z Zespołu Szkół Mechanicznych znajdziecie w materiale wideo przygotowanym przez elblag.net.

+ 16 głosów: 17 (94%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ iskra
ponad rok temu ocena: 0%  1
hahah gracjan mistrz!
odpowiedz oceń komentarz 0 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.